Letní Florbalové soustředění 

 17-21.7.2023 Železný Brod

Soustředění je povinnou přípravou pro všechny členy závodního družstva Olympu a volitelnou aktivitou pro všechny členy Olympu z florbalových kroužků východních Čech. Rádi mezi sebou ale samozřejmě uvítáme i nové kamarády.

Fotky z minulých let


Informace k akci

Soustředění 2023 - východní Čechy

Vážení rodiče,

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO ROČNÍK 2023

Přihlašování pro závodní hráče docházející na tréninky v závodních centrech je přednostní do 28.2.2023. Po uplynutí tohoto termínu bude soustředění nabídnuto všem dětem z našich kroužků na základních školách.

Po uplynutí výše uvedeného termínu není možno garantovat přihlášení závodních hráčů. Z tohoto důvodu doporučujeme nečekat s přihlášením.

Přihlášení dětí z kroužků je možné i před výše uvedeným termínem. Těmito přihláškami se začnou vyplňovat prázdná místa po uplynutí lhůty pro přihlášení závodních hráčů.

Přihlášky budou řazeny do pořadníku dle časové značky přijetí online přihlášky.

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Turnus 17-21. 7. 2023 - všechny ročníky

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ 

Děti budou rozděleni do tréninkových skupin a budou mít přiřazeny konkrétní trenéry. Program je pro každou skupinu mírně odlišný tak, abychom se postupně vystřídali v hale i při dalších venkovních aktivitách. Samozřejmě budeme muset zohlednit aktuální počasí a v případě nepříznivých podmínek, bude venkovní program upraven.

Pokud to však počasí dovolí, zařadíme do našeho programu návštěvu místního koupaliště i výlety do blízkého okolí.

ZPRAVODAJSTVÍ

Zpravodajství z každého dne soustředění bude umístěno na oficiálním facebooku (www.facebook.cz/olympvychodnicechy) formě článku, který bude obsahovat zajímavé informace a fotografie z celého dne. Pro představu přikládáme odkaz na zpravodajství z minulého roku.

PLÁNOVANÝ ODJEZD DO ŽEL. BRODU

POJEDEME SPOLEČNĚ Z PARDUBICE DO ŽEL. BRODU VLAKEM NEBO AUTOBUSEM(bude upřesněno). PO DOHODĚ JE MOŽNÁ INDIVIDUÁLNÍ DOPRAVA NA MÍSTO

Místo odjezdu (viz. mapa) : bude upřesněno

Čas srazu: 8:00, Pardubice

Čas odjezdu do Železného Brodu : 9:00

PLÁNOVANÝ PŘÍJEZD ZE ŽEL. BRODU

místo příjezdu (viz. mapa) : bude upřesněno

předpokládaný čas odjezdu z Žel. Brodu : 17:00

předpokládaný čas příjezdu do Pardubic : 18:30

STRAVA

Strava je zajištěna 5 x denně (snídaně, teplý oběd, teplá večeře, 2-3 x svačina).

Případné diety a jiná omezení nám sdělte co nejdříve, abychom mohli domluvit v jídelně.

LÉKY

Pokud dítě bere pravidelně léky, nezapomeňte nám je společně s přesnými instrukcemi předat nejpozději v den odjezdu u autobusu či na místě.

ADRESA UBYTOVÁNÍ 

TJ Sokol ŽBS Železný Brod

Masarykova 500, 468 22 Železný Brod - (KORESPONDENČNÍ ADRESA PRO DOPISY)

CO S SEBOU

Pevnou obuv do tělocvičny se světlou podrážkou, pevnou venkovní obuv (obuv do tělocvičny bude zakázáno nosit ven), sportovní obuv na ven , domácí obuv na ubytovnu, oblečení na sport (vzhledem ke sportovnímu programu určitě více triček, kraťas, ponožek a spodního prádla), florbalku, láhev na pití, plavecké plavky, otevřenou obuv k bazénu (pantofle nebo žabky), opalovací krém, pyžamo, vak na špinavé prádlo, ručník malý a velký, na venkovní trénink pro případ horšího počasí tepláky, mikinu, kšiltovku či jinou letní pokrývku hlavy, případně menší batoh na výlet, hygienické potřeby.

Dále v den odjezdu odevzdejte:

 • průkaz zdravotní pojišťovny nebo jeho kopii
 • vyplněnou zprávu od lékaře
 • čestné prohlášení o bezinfekčnosti (viz níže)

Bez těchto dokumentů bohužel nebude dítěti umožněno nastoupit na soustředění.

Další nabídku florbalového vybavení naleznete na stránce : www.olympshop.cz

CENNÉ VĚCI

Finanční hotovost (kapesné) a mobilní telefony lze během konání soustředění uschovat u trenéra. Za ztrátu finanční hotovosti a mobilních telefonů, které nebudou uschovány u trenéra, nebereme žádnou odpovědnost.

Pokud dětem mobilní telefon svěříte, tak na základě zkušeností doporučujeme, aby byl námi vydáván pouze jednou denně ve stanovený čas. O všem důležitém budete samozřejmě informováni námi. Každopádně je možné se s námi domluvit i na jiném režimu.

Nedoporučujeme, abyste dětem s sebou dovolili vzít jakékoliv elektronické (a už vůbec jakékoliv drahé) přístroje, např. tablety, hrací konzole atd... Dítě je může ztratit nebo zničit a v neposlední řadě bychom uvítali, kdyby děti alespoň na těchto 5 dnů zapomněly na veškerou moderní techniku a užily si soustřední a přítomnost kamarádů. Za případnou ztrátu či zničení nemůžeme ručit. Program soustředění je bohatě naplněn tak, aby se děti neměly čas nudit .

CENA A PLATBA

Na email zašleme pokyny k platbě - číslo účtu a variabilní symbol)

Celková cena činí 5 500 Kč (v ceně je zahrnuto vše - ubytování, pronájem sportovišť, strava, doprava, trenéři, vstupy na koupaliště, zábavný program). Společně s přihláškou je nutné uhradit zálohu 2500 Kč. Zbytek částky je nutné uhradit do 31.5.2022.

!!! DŮLEŽITÉ !!!

!!! Nejpozději u autobusu je nutné předat vyplněnou a platnou zdravotní způsobilost (pouze kopie), bezinfekčnost a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. !!!

Lze použít i potvrzení o zdravotní způsobilosti s podobným charakterem použité na jinou akci (tábor, škola v přírodě, sportovní kurz), je však nutné, aby bylo platné. Doba platnosti je nově 24 měsíců od vydání potvrzení.

Zde ke stažení formulář ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI (vyplňuje lékař) a BEZINFEKČNOSTI (vyplňuje rodič). Prosíme, aby byl u podpisu bezinfekčnosti datum dne odjezdu.

Dejte nám prosím vědět, pokud Vaše dítě neumí dobře nebo vůbec plavat - součást formuláře o bezinfekčnosti

ONLINE PŘIHLÁŠKA

Předem děkujeme a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat :

Ondřej Baloun, 774 364 864, hlavní vedoucí akce

PROVOZNÍ PODMÍNKY:

 • PROVOZNÍ PODMÍNKY a STORNO POPLATKY:

  • Účastník je závazně přihlášen po vyplnění online přihlášky a uhrazení zálohy.
  • Počet účastníků je omezen, při překročení kapacity rozhoduje datum přihlášení + uhrazení zálohy.
  • Před nástupem na soustředění nebo kemp musí účastník předložit potvrzení o bezinfekčnosti, zdravotní způsobilost k zotavovací akci a kopii karty zdravotní pojišťovny, případně další vyžadované dokumenty, které stanoví státní a samosprávné orgány. Vzory všech potřebných dokumentů a bližší informace budou včas předány přihlášeným účastníkům. Bez těchto dokumentů není možné přijmout účastníka na soustředění nebo kemp.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo požadovat po účastníkovi další případné potvrzení o způsobilosti (a podobné dokumenty), které stanoví státní a samosprávné orgány jako podmínku pro absolvování kempu či soustředění.
  • Účastníci se musí řídit pokyny pořadatele.
  • Účastníci mají zakázáno pít alkohol, kouřit a užívat jiné návykové látky. Při porušení tohoto zákazu a při opakovaném nezvladatelném chování si pořadatel vyhrazuje právo vyloučit účastníka bez náhrad.
  • Při zrušení kempu nebo soustředění z důvodu vládního zákazu vracíme 100 % uhrazené částky
  • Odhlášení účastníka po závazném přihlášení se řídí následujícími podmínky:
   • odhlášení 61 a více dní před odjezdem/nástupem storno poplatek 20 % z celkové ceny soustředění nebo kempu,
   • odhlášení 60-31 dní před odjezdem/nástupem storno poplatek 50 % z celkové ceny soustředění nebo kempu,
   • odhlášení 30-7 dní před odjezdem/nástupem storno poplatek 70 % z celkové ceny soustředění nebo kempu,
   • odhlášení 6-0 dní před odjezdem/nástupem storno poplatek 100 % z ceny soustředění nebo kempu.
  • V případě zdravotní indispozice se na základě lékařského potvrzení vrací celá částka krácená o manipulační poplatek ve výši 1000 Kč nebo poměrně k počtu dní, které účastník nenastoupil na akci