Články  

Aktuality

 

Naše závodní družstvo mladších žáků odehrálo poslední turnaj v této sezoně na domácí půdě. "Hlásíme se z posledního turnaje mladších žáků, moc se mi dnes líbilo nasazení našich hráčů, i když to na některé soupeře nestačilo. Jako odměnu za super výkon a úsilí během celé sezony kluci obdrželi pohár."Trenér Petr.

Neděle 3.3. patřila turnaji našich elévů. Podali opět skvělý výkon, díky němuž si připsali 3 výhry a jednu těsnou prohru. Trenér moc chválí všechny hráče za předvedený výkon.

Dnešní turnaj (11.2.2024´) jsme odehráli v Letohradě. Po úvodní jednoznačné výhře přišla těsná prohra, ale poté jsme opět navázali na vítěznou šňůru a další soupeře porazili. Celý tým si zaslouží pochvalu za velkou bojovnost!

Dnešní turnaj mladších žáků jsme odehráli v menším počtu než obvykle, sešlo se nám hodně omluvenek z důvodu nemocí, i tak se ale hráči nezalekli a do zápasů šli s plným nasazením. V útoku jsme byly jako vždy skvělí, v obraně jsme měli i slabší chvíle, ale nic, co by se nedalo vylepšit na dalším tréninku. Chválím hráče za bojovnost. ...

V neděli se uskutečnil první turnaj elévů v novém roce. Turnaj dopadl dle hodnocení trenéru vcelku dobře. Připsali jsme si dvě výhry a dvě prohry. Prohraná utkání jsou pro nás cennou zkušeností, víme co zlepšovat a na co se zaměřit v následujících trénincích. Děkujeme rodičům za podporu.

Tentokrát jsme se s týmem mladších žáků vydali do Slatiňan. První zápas jsme bohužel prohráli o jeden gól, ale kluci bojovali a předvedli velmi sympatický výkon. Další zápasy už byly pod naším vedením. Vysokým rozdílem jsme porazili ostatní soupeře. Stále je ale co zlepšovat!

12.11. jsme odjeli na další turnaj elévů této sezony. "Kluci dnes hráli skvěle, jak v obraně, tak v útoku. Povedlo se nám zužitkovat, co jsme se naučili na tréninku a všechny zápasy jsme odehráli se 100% nasazením." Trenér Petr

4.11. - Sobotní turnaj v Pardubicích se nám celkem vyvedl, kluci musí zapracovat na obsazování protihráčů a na komunikaci, kvůli které jsme prohráli jeden ze tří zápasů. Ale i přes všechny chyby byla skvělá atmosféra i výkon kluků byl skvělý! Díky hráčům, soupeřům i fandícím rodičům!

Naši nejmladší - elévové se v sobotu utkali se soupeři na prvním ligovém turnaji. Slovy trenéra kluci makali skvěle, pro některé to byla turnajová premiéra, které se ale nezalekli a do zápasů šli s naprostým nadšením.