Články  

Aktuality

 

Mladší žáci o víkendu excelovali na turnaji v České Třebové. Na turnaj se vydali v oslabené sestavě a museli tak hrát pouze v jednom týmu. Našich 7 statečných borců se s tím popralo na jedničku, protože ve všech zápasech nenašli přemožitele.

V sobotu 4.12 naši Elévci společně s rodiči vyjeli na turnaj do Skutče , který provázela smutná zpráva, protože jeden z týmů musel opět do karantény a nemohl se tak podílet na dobré atmosféře turnaje. Naši elévci tak odehráli pouze dvá zápasy ve kterých na nich bylo vidět, že se konečně radují ze hry a užívají si turnaj na...

V sobotu 27.11 starší žáci bojovali o přední příčky tabulky přeboru starších žáků. Hned v prvním zápase dokázali přehrát soupeře z Holic. Hned od záčátku se prezentovali výbornou kombinační a rychlou hrou na kterou soupeř neměl moc odpověďí.

V sobotu 27.11.2021 proběhne poprvé domácí turnaj starších žáků. Všichni už jsme natěšení a věříme, že dokážeme sehrát perfektní zápasy ve fantastické atmosféře, kterou nám každý turnaj připravují rodiče. Do haly je vstup pouze s očkováním, nebo proděláním covidu. Zatím mají na svém kontě dvě výhry a jednu porážku.

Minulý rok jsme dokázali s touto těžkou dobou držet neustále krok a snažili se trénovat za každé situaci, která byla možná, samozřejmě za dodžování vládních nařízení. Čekali nás boje s rouškami, karanténou, covidem, rozestupy apod.. Vše jsme úspešně zvládli a dokonce se udrželi ve formě, protože jsme měli více než 80 % účast na on-line tréninkách,...

Dne 6.11.2021 se naše kategorie mladších žaků vydala do nedalekého Vysokého Mýta, kde na ně netrpělivě čekal zástup zkušených soupeřů v plné síle.

Dne 20.11.2021 se bude konat další turnaj kroužků. Florbalová akademie olymp poslušně hlásí, že už má za sebou přes 20 florbalových turnajů.

Starší žáci poprvé startovali na turnaji v Jablonném nad Orlicí. Ve třech zápasech si připsali dvě výhry a jednu porážku. Odehráli skvělé první dvě utkání a ve třetím se ukázalo, že máme v některých aspektech hry na kterých zapracovat. Hned na následujícím tréninku začali žáci pilně pracovat na standartních situací, které jim dělali velké problémy....

Mladší žáci mají za sebou první ligový turnaj a zároveň premiéru v lize, protože dosud nastupovali v přeboru. Sehráli tři utkání plné soubojů a gólových přestřelek. Jako soupeře jsme měli Sokol Pardubice B, Sokol Pardubice C, Piráti Chrudim. Ve všech zápasech naši kluci makali na 100 %.