Články  

Aktuality

 

Dne 20.11.2021 se bude konat další turnaj kroužků. Florbalová akademie olymp poslušně hlásí, že už má za sebou přes 20 florbalových turnajů.

Starší žáci poprvé startovali na turnaji v Jablonném nad Orlicí. Ve třech zápasech si připsali dvě výhry a jednu porážku. Odehráli skvělé první dvě utkání a ve třetím se ukázalo, že máme v některých aspektech hry na kterých zapracovat. Hned na následujícím tréninku začali žáci pilně pracovat na standartních situací, které jim dělali velké problémy....

Mladší žáci mají za sebou první ligový turnaj a zároveň premiéru v lize, protože dosud nastupovali v přeboru. Sehráli tři utkání plné soubojů a gólových přestřelek. Jako soupeře jsme měli Sokol Pardubice B, Sokol Pardubice C, Piráti Chrudim. Ve všech zápasech naši kluci makali na 100 %.

Na základě vyhlášeného nouzového stavu na území ČR a dalších omezujících opatření, včetně uzavření sportovišť a shromažďování osob - PŘERUŠUJEME VEŠKEROU NAŠÍ SPORTOVNÍ ČINNOST - TZN. TRÉNINKY, ZÁPASY, KROUŽKY, TURNAJE DO ODVOLÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ.

Dne 7.3.2020 se konal další ligový turnaj Elévků. Tentokrát jsme měli možnost pořádat domácí turnaj v naší hale na Dubině, kde vždycky panuje fantastická kulisa od našich rodičů. Nyní tomu nebylo jinak a turnaj probíhal hned od začátku ve vysokém tempu. Na turnaji startovali naše oba dva týmy. Elévci X suverénně ovládli domácí turnaj a připsali si...