Zastaví někdo starší žáky v jejich sérii neporazitelnosti ?

09.02.2022

O víkendu se odehrál další turnaj starších žaků na kterém naši borci opět dominovali. Ve třech zápasech dokázali vstřelit 55 branek. Gólový ohňostroj odstartoval už po 17 vteřinách Kapitán týmu Kryštof Zerzán, který na turnaji potvrzoval, že je kapitán právem a vedl svůj tým hned od začátku k fantastickým výkonům. Na rozhovor s Kryštofem o probíhajicí sezoně se můžete těšit v nejbližších dnech !

První zápas naše borce čekal tým Ibk Holice. Hned od začátku mělo utkání skvělý náboj a akce střídala akci. Hra se z počátku přelévala ze strany na stranu a padalo hodně branek. Během prvních 10 minut padlo 16 branek . Po první půli svítilo na tabuli skóre 11:5 a trenér Lupínek nařídil hráčům, že musí zůstat koncetrováni a uklidnit hru. V bráně předváděl skvělé výkony naše golmánská jednička ve dvou kategoriích Tomáš Růžička, který ve druhé půlce vychytal 0. Jeho spoluhráči pokračovali v gólovém ohňostroji  a  výsledek zápasu činil 23:5 pro naše borce . Za úctihodný výkon se dá považovat opět a opět fantastický Michal Hemerka, který z pozice mladšího žáka jezdí za dobré výkony vypomáhat starším. Michal dokázal vstřelit 6 branek a společně s jeho partáky, bratry Zerzány tvoří nejsilnější trojici celé ligy! Stejný počet branek se povedl vstřelit i obránci Jakubu Paďourovi, který ukazuje , že být obránce neznamená jen bránit, protože s jeho tvrdou střelou dokázal vstřelit už 30 branek.

Olymp : Holice 23:5

Druhý zápas nás čekal náš nejvetší rival celé soutěže Fbk Svitavy. Svitavy se řadí mezi nejsilnější týmy. V týmu mají fantastického brankáře, který má až neuvěřitelné parametry na staršího žáka, protože měří 190 cm.

Cíl byl jasný, tlačit střelbu nad nohy a dostávat se do pozic, kde můžeme ohrozit branku. V zápase jsme navázali na fantastické výkony a zlepšení bylo znát. Svitavy držel skvělý golman na kterém si láme zuby celá liga. Náš Tomáš mu dokázal dokonale konkurovat a fantasticky podporoval svůj tým . Zápas měl náboj a až do posledních minut nebylo zcela rozhodnuto o vítězi. Poslední 4 minuty byly v naší režii! V čase 18:51 srovnal na 6:6 Honza Ptáček a o 10 vteřin později vystřelil vítězství v důležitém zápase Paďour.

Olymp :Svitavy 7:6

Třetí zápas nás čekal soupeř z Kostelce nad Orlicí. Soupeř ukázal snahu a bojovnost , ale bohužel pro soupeře jsme ukázali další dominantní výkon. Opět zařilo Duo Zerzán-Zerzán , které doplňoval mladý talent Hemerka. V tomto zápase předváděla skvělé výkony i celá druhá trojice hráčů pod vedením Davida Ralause, který vstřeil 5 golů a na tři dokázal přihrát.  Celý tým táhl za jeden provaz a předvedli fantastický výkon pod vedením našeho nového trenéra Lupínka.

Děkujeme všem hráčům za výkony a rodičům za jak jinak fantastickou atmosféru !