Starší žáci vyválčili 6 bodů

29.11.2021

V sobotu 27.11 starší žáci bojovali o přední příčky tabulky přeboru starších žáků. Hned v prvním zápase dokázali přehrát soupeře z Holic. Hned od záčátku se prezentovali výbornou kombinační a rychlou hrou na kterou soupeř neměl moc odpověďí. 

Ve druhém zápase nás čekal tým z Jablonného, který se doposud prezentoval velmi dobrými výkony. Naši hráči přidali ještě vetší obrátky a dokázali vstřelit skvělých 11 branek! Perfektní výkon předváděla naše mladičká golmánka Vanda Weszterová ve spolupráci s bránkářskou jedničkou starších a mladších žáků Tomášem Růžičkou, který se vrátil do branky po dlouhé nemoci. V tomto zápase byl hodně vidět Filip Zerzán, který v této sezóně posílil družstvo společně se svým bratrem Kryštofem. 

Ve třetím a čvrtém zápase na nás čekal nejtěžší soupeř ligy Fbk Svitavy. Hned od začátku mělo utkání ten správný náboj a hra se přelévala ze strany na stranu. Krásné utkání, které si zasloužilo remízů jsme bohužel těsně prohráli 9:10. V zápase se blýskl náš nejmladší člen sestavy Michal Hemerka, který již třetím rokem ukazuje, že jméno Hemerka ještě v budoucnu uslyšíme několikrát, protože je ročník 2010 a plnohodně stačí ročníkům 2007 . V zápase dokázal vstřelit 4 branky a předváděl super výkon ve spolupraci s bratry Zerzánovými. 

Čvrtý zápas probíhal ve stejném duchu jako předchozí. Akce střídali tvrdé střety u mantinelů a hra měla skvělé tempo. Na straně Svitav se blýskl golman s neuvěřitelnými parametry v ročníku 2007 mít 190 cm je opravdu skvělá proporce. Ikdyž naši hráči dokázali vstřelit několik branek, bohužel na konci zápasu na tabuli svítilo skóre 5:8. 

Děkujeme všem rodičům za pomoc při pořádání turnaje a skvělou diváckou kulisu. Těšíme se na další turnaj ! 

Výsledky : 

Olymp: Holice 9:5 

Olymp: Jablonné 11:5 

Olymp: Svitavy 9:10 

Olymp: Svitavy 5:8 

#ZaOlymp #společněrostem