Mladší žáci na domácím turnaji 

15.02.2022

V sobotu se mladší žáci vydali na další turnaj, který si pro nás připravil řadu komplikací . Tým se celý týden potýkal s velkou marodkou, a tak do turnaje mělo nastoupit pouze 7 statečných. Souhrn všech špatných okolností pokračoval v den turnaje, kdy se tým ráno dozvěděl, že naše golmanská opora Tomáš Růžička ze zdravotních důvodů nedorazí. Naštěstí elévek Honzík Buryška, který si zrovna vychutnával snídani byl okamžitě povolán na turnaje a neváhal ani chvíli. Nasezení Honzy se velmi vyplatilo, protože podával fantastické výkony ! 

Ml. žáci hned se hned od začátku nezalekli svých rivalů z okolních týmů a snažili se vytvářet tlak a prezentovat se kombinační hrou. V každém zápase bylo vidět 100 % nasazení všech hráčů. Na lavičce se velmi dobře prezentoval nový trenér Ondra Baloun, který se situace zhostil na výbornou a vedl děti k výborným výkonům ! 

Další várka něstěstí přišla ve druhém zápase , kde se nám zranil Tomáš Myslivec a utkaní jsme tak museli dohrávat v 5 hráčích do pole. I tato situace náš tým nepoložila a dokázali jsme vsřelit několik krásných branek. 

V posledním zápase proti Haga Pardubice nám pomohl hráč od sousedních sokolíků , kteří se zachovali velmi přátelsky a zapůjčili nám svého hráče na výpomoc. Tímto bychom jim chtěli poděkovat. 

#zaolymp #olympacitojsmemy #všichnimakame